/ Dražby pro veřejnost /

Dražby pro veřejnost

Veřejné dražby v roli dražitele se může účastnit prakticky každý, kdo splňuje požadavky stanovené zákonem o veřejných dražbách. Ale víte, že i vy můžete rychle, výhodně a transparentně prodat svůj majetek, který už nechcete nebo nepotřebujete? Připravili jsme pro vás několik příkladů, kdy je veřejná dražba tou správnou volbou.

Veřejná dražba jako alternativa výkupu nemovitosti

Uvažujete, že dáte svůj dům nebo byt do výkupu, abyste za něj získali peníze co nejdřív? Máme pro vás lepší řešení. Uspořádáme pro vás veřejnou dražbu, díky které získáte zajímavější částku.

Dražba bytu nebo domu s věcným břemenem

Vlastníte nemovitost, která je zatížená věcným břemenem a rádi byste ji prodali? Prodej standardní cestou může být komplikovaný, protože málokdo chce takový dům nebo byt koupit. Také prodejní cena je v tomto případě podstatně nižší, než je obvyklá tržní cena. Nejvýhodnějším a zároveň nejrychlejším řešením je dražba, poradíme vám, jak na to.

Dražba zemědělských pozemků a lesů

Vlastníte zemědělskou půdu, kterou nevyužíváte? Pronajímáte ji zemědělskému družstvu, které by ji od vás odkoupilo, ale jeho nabídka není příliš lákavá? Řešením je dražba, kterou oslovíte více zájemců, a tím pádem prodáte za zajímavější cenu.

Rychlý prodej auta veřejnou dražbou

Chcete si koupit nové auto a přemýšlíte, jak nejlíp prodat to staré, abyste za něj získali co nejvíc peněz, které se vám budou hodit? Zapomeňte na výkup v autobazaru nebo protiúčet, máme pro vás lepší řešení. Vaše auto prodáme v dražbě, kde za něj získáte víc.

Transparentní prodej firemních vozů v dražbě

Kvalitní vozový park je vizitkou každé firmy. Auta je nutné udržovat a obměňovat. A jak nejvýhodněji prodat ta stará? Jednoznačně v dražbě, poradíme vám, jak na to.

Máte zájem o více informací o možnosti prodeje vašeho majetku formou dražby?

Neváhejte nás kontaktovat.