/ Nabídka dražeb /

Nabídka dražeb

Výhodný nákup, napínavá atmosféra i skvělá zábava. To vše vám nabízí svět online dražeb. Dražíme nemovitosti i věci movité. Za zajímavou cenu si tak můžete pořídit nový dům, byt nebo třeba auto. Cokoli vám padne do oka, si můžete nejdřív osobně prohlédnout. Podívejte se, co právě teď nabízíme.

Dražby majetku – skvělá příležitost pro vás

Pořádáme jak dobrovolné dražby, kdy se na nás obrací soukromé osoby nebo firmy, tak dražby zabaveného majetku. Dražba zabavených věcí se koná na žádost insolvenčních správců, advokátů, bankovních institucí a leasingových společností.

Poskytneme vám co nejvíce informací

Každou věc, kterou najdete v našem katalogu dražeb, jsme si důkladně prověřili. Všechny dostupné údaje se dozvíte z dražební vyhlášky. Dražený předmět si pak můžete osobně prohlédnout během prohlídky.

Vlastníkem jste rychle a bez průtahů

Pokud v elektronické dražbě zvítězíte a bude vám udělený příklep, stáváte se majitelem, jakmile doplatíte cenu dosaženou vydražením. Samotné vlastnictví, a to jak věci movité i nemovité, na vás přechází zpětně ke dni udělení příklepu.

S administrativou vám pomůžeme

Změnu vlastnictví je nutné provést v různých registrech. U vydraženého auta je to registr vozidel, u domu, bytu nebo pozemku jde o katastr nemovitostí. Rádi pro vás připravíme potřebné dokumenty nebo na základě plné moci celý proces zajistíme.

Prohlédněte si aktuální nabídku dražeb a když budete mít jakýkoli dotaz, neváhejte se na nás obrátit.