/ Nabídka dražeb /

Nabídka dražeb

Výhodný nákup, napínavá atmosféra i skvělá zábava. To vše vám nabízí svět online dražeb. Dražíme nemovitosti i věci movité. Za zajímavou cenu si tak můžete pořídit nový dům, byt nebo třeba auto. Cokoli vám padne do oka, si můžete nejdřív osobně prohlédnout. Podívejte se, co právě teď nabízíme.

Veřejné dražby majetku – výhodný nákup i zábava

Každou věc, kterou najdete v našem katalogu dražeb, jsme si důkladně prověřili. Všechny dostupné informace se dozvíte z dražební vyhlášky. Dražený předmět si pak můžete osobně prohlédnout během prohlídky. Pokud v elektronické dražbě zvítězíte a bude vám udělený příklep, stáváte se majitelem, jakmile doplatíte cenu dosaženou vydražením. Samotné vlastnictví, a to jak věci movité i nemovité, na vás přechází zpětně ke dni udělení příklepu.

Tuto změnu je nutné provést v různých registrech. U vydraženého auta to je registr vozidel, u domu, bytu nebo pozemku pořízeného v dražbě jde o katastr nemovitostí. I s tím vám rádi pomůžeme. Po dohodě pro vás připravíme potřebné dokumenty nebo na základě plné moci celý proces zajistíme. Prohlédněte si aktuální nabídku dražeb a když budete mít jakýkoli dotaz, neváhejte se na nás obrátit.