/ Služby pro insolvenční správce /

Služby pro insolvenční správce

Hledáte snadný a rychlý způsob, jak zpeněžit majetek? Obraťte se na nás, víme, jak na to. Konkrétní situaci rádi posoudíme a najdeme pro vás to nejlepší řešení.

Dražby dle zákona o veřejných dražbách

Dražíme tím nejtransparentnějším způsobem - elektronicky v souladu se zákonem 26/2000 Sb. o veřejných dražbách na portálu www.realdrazby.cz. Pojištění odpovědnosti za škodu máme až do výše 35 mil. Kč.

Více o dražbách pro insolvenční správce

Aukce a výběrová řízení

Pokud není dražba tím nejvhodnějším způsobem prodeje, ať už kvůli věřitelům nebo insolvenčnímu soudu, můžeme zorganizovat aukci nebo výběrové řízení o nejvýhodnější nabídku na odkup majetku.

Více o aukcích pro insolvenční správce

Poradenství pro insolvenční správce

Zpeněžení majetkové podstaty může být někdy velice komplikované, ať už kvůli dlužníkům, nebo věřitelům. V této oblasti máme bohaté zkušenosti, o které se s vámi rádi podělíme, kontaktujte nás.

Ocenění a inventarizace majetku

Často se stává, že je majetková podstata prázdná, ale pro insolvenční soud a věřitele její ocenění potřebujete. V tomto případě vám rádi na naše náklady zajistíme znalecké ocenění dané věci a zároveň předložíme nabídku k provedení dražby.

Tyto náklady pak zúčtujeme proti výtěžku z dražby. Pokud by se věřitelé rozhodli pro jiný způsob prodeje, náklady na ocenění pouze přefakturujeme. Stejně tak vám pomůžeme s případnou inventarizací zásob a s vytvořením soupisu majetkové podstaty.

Máte zájem o naše služby?

Napište nám vaši poptávku a my vám zašleme nabídku s návrhem řešení konkrétní situace.