/ Nabídka dražeb / Dražby nemovitostí /

Dražby nemovitostí

Ať už hledáte nové bydlení nebo výhodnou investici, dražba nemovitosti je skvělou příležitostí. Oproti standardnímu nákupu můžete ušetřit sta tisíce. Navíc nic neriskujete. Maximální částku si stanovujete sami a dražený dům nebo byt si můžete předem prohlédnout. Podívejte se, jaké jsou nemovitosti v dražbě právě teď.

Veřejné dražby nemovitostí – výhodná investiční příležitost

V nabídce elektronických dražeb nemovitostí se objevují domy, byty, pozemky nebo komerční objekty. Podrobné informace o vybrané nemovitosti se dozvíte z dražební vyhlášky a s jejím stavem se můžete blíže seznámit na prohlídce. Samotná dražba probíhá online, stačí vám jen připojení k internetu. Když vám nebude něco jasné, poradíme vám.

Není to jen dražba nemovitostí v exekuci

Veřejné dražby nemovitostí jsou buď dobrovolné, kdy se pro prodej rozhodl sám majitel, nebo nedobrovolné. Nedobrovolné dražby nemovitostí se konají v případě, že je nutné od dlužníka vymoct dlužnou částku. Bývá to na základě požadavku zástavního věřitele, zpravidla banky. Zajímá vás, jak dražba nemovitosti probíhá? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vše vysvětlíme.