/ Nabídka dražeb / Dražby nemovitostí /

Dražby nemovitostí

Ať už hledáte nové bydlení nebo výhodnou investici, dražba nemovitosti je skvělou příležitostí. Oproti standardnímu nákupu můžete ušetřit sta tisíce. Navíc nic neriskujete. Maximální částku si stanovujete sami a dražený dům nebo byt si můžete předem prohlédnout. Podívejte se, jaké jsou nemovitosti v dražbě právě teď.

Elektronické dražby nemovitostí bez rizika

Nemáte s prodejem nemovitostí v dražbě zkušenosti? Žádné obavy, jde o proces, který má pevně nastavená pravidla. Dražby rodinných domů, bytů a jiných objektů se jen na našem portálu zúčastnily desítky spokojených zákazníků před vámi.

  • Podrobné informace o vybrané nemovitosti se dozvíte z dražební vyhlášky.
  • Dražený dům i byt si můžete prohlédnout na prohlídce.
  • Cokoli dalšího potřebujete vědět, vám zodpovíme my nebo majitel.
  • Maximální částku, kterou chcete investovat, si určíte sami.
  • Celý proces dražby je maximálně transparentní.

Zajímá vás, jak dražba nemovitosti probíhá? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vše vysvětlíme.

Veřejné dražby nemovitostí – vše o naší nabídce

Pořádáme dražby rodinných domů, komerčních objektů a dalších realit.

Dražby domů, bytů a pozemků z celé ČR

V našem katalogu najdete dražby nemovitostí ze všech krajů. Středočeského, Jihočeského, Zlínského i Ústeckého. Oblíbené jsou dražby bytů a domů v Praze, Brně a Ostravě.

Elektronická dražba nemovitostí umožňuje účast komukoli z jakékoli části země. Kvůli dražbě jako takové nemusíte nikam jezdit, ale určitě nejdřív využijte možnost prohlídky.

Nové bydlení i výhodná investiční příležitost

Dražba domu, bytu, pozemku je skvělou možností, jak získat nemovitost levněji než při běžném nákupu. Za zajímavou cenu můžete pořídit například kanceláře, haly nebo sklady pro své podnikání. Někdy tu můžete narazit také na dražbu chaty nebo garáže.

Nejde jen o nedobrovolné dražby

Prodej bytů a domů v dražbě si lidé často spojují s řešením finančních problémů, ale pokaždé se nejedná o dražbu nemovitosti v exekuci. Často pořádáme dražby dobrovolné, kdy se pro prodej rozhodl sám majitel, protože je to pro něho rychlý a snadný způsob prodeje.

Nedobrovolné dražby nemovitostí se konají v případě, že je nutné od dlužníka vymoct dlužnou částku. Bývá to na základě požadavku zástavního věřitele, většinou banky.