Dražba výrobních a skladovacích hal o výměře 2432 v obci Lelov, okr. Teplice

Teplice, Žalany, Lelov , ul. Černčická
315 600 Kč
Výtěžek dražby

1. Zemědělský areál Lelov - odchovna selat na pozemku parc.č. 327
Odchovna selat se nachází v severní části zemědělského areálu a jedná se o první objekt od vjezdu do areálu.
Stavebně se jedná o volně stojící přízemní objekt bez podsklepení a půdního prostoru. Horní stavba je montovaná z panelů na bázi dřevní hmoty, plošných. Nosný systém je z dřevěných sloupů a dřevěných příhradových vazníků se střechou sedlovou s krytinou na vlašské vazbě.
Stavba dřevěné konstrukce - dřevěné lepené sloupy a vazníky, kotvení do železobetonových patek, střecha sedlová s krytinou z osinkocementových vlnovek, vnější a vnitřní úpravy povrchů včetně podhledů stropů deskami na bázi dřeva, osazeny dřevěné dveře a dřevěná zdvojená okna, podlahy betonové s pozůstatky po původní technologii.
Po dobu trvání stavby převážně zanedbaná údržba, stavba vykazuje množství závad a je vzhledem ke svému konstrukčnímu provedení spíše na hranici životnosti u mnoha konstrukcí . Množství chybějících nebo již nefunkčních konstrukcí.

2. Zemědělský areál Lelov - pavilon pro březí a jalové prasnice na pozemku parc. č. 328
Původně hala dřevěné konstrukce s částečným podsklepením - dřevěné lepené sloupy a vazníky, kotvení do železobetonových patek, střecha sedlová s krytinou z osinkocementových šablon, vnější a vnitřní úpravy povrchů včetně podhledů stropů deskami na bázi dřeva, pozůstatky podlah převážně betonových s pozůstatky po původní technologii. Po dobu trvání stavby převážně zanedbaná údržba, stavba převážně již neexistující, zbytky vykazující množství závad a některé jsou na hranici jejich životnosti.

3. Zemědělský areál Lelov - sklad na pozemku parc. č. 329
Spíše přístřešek vestavěný mezi stavby na pozemcích parc.č. St. 330 a St. 243/1, s částečným
obezděním, pultovou střechou z kovových vazníků, s krytinou z osinkocementových šablon.

4. Zemědělský areál Lelov - sklad na pozemku parc.č. 330
Budova skladu, zděná, s pultovou střechou s krytinou z osinkocementových šablon, vnější a vnitřní úpravy povrchů vápennou omítkou hladkou nebo hrubou, osazeny dřevěné dveře a dřevěná jednoduchá okna s mřížemi, podlaha betonová.
Stavba pro skladování stáří cca 61 let. Po dobu trvání stavby převážně zanedbaná údržba, stavba s propadlou nebo provizorně podepřenou střechou, zbytky ostatních konstrukcí vykazují množství závad a jsou prakticky dožilé.

Příslušenstvím ke stavbám hlavním jsou tyto venkovní úpravy: přípojky na inženýrské sítě, žumpy, zpevněné plochy živičné, panelové a monolitických betonů, venkovní schody, ploty, plotová vrata, vrátka a další. Venkovní úpravy jsou převážně na nebo za hranicí předpokládané životnosti.

Více informací naleznete v dražební vyhlášce, případě kontaktujte dražebníka. Elektronická dražba proběhne 22.4.2021 od 10:00 na portálu jrdrazby.cz

Nabídka
Nabídka
Číslo zakázkyKN011675
Druh zakázkyDražba
Stav zakázkyZrealizováno
Aktualizace22. 4. 2021
Dražba
Dražba
Druh dražbyDobrovolná
Datum dražby 22. 04. 2021  10:00
Místo dražby www.jrdrazby.cz
Termín první prohlídky 19. 04. 2021  10:30
Termín druhé prohlídky 20. 04. 2021  10:30
Výtěžek dražby 315 600 Kč
Tržní cena 473 344 Kč
Minimální příhoz 1 000 Kč
Jistina  Kč
Parametry
Parametry
Nemovitost
Konstrukce domuSmíšená
Stav nemovitostiŠpatný
Forma vlastnictvíOsobní
ParkováníVenkovní veřejné
PENB třídaG - Mimořádně nehospodárná
Plochy
Užitná plocha 2 432 m2
Zastavěná plocha 2 432 m2
Inženýrské Sítě
Zobrazit na mapě
Zobrazit na mapě
Cenové podmínky
Cenové podmínky
315 600 Kč
Výtěžek dražby
473 344 Kč
Tržní cena
 Kč
Jistina
Zobrazit postup dražby
Zobrazit postup dražby

Klikněte na tlačítko "Zajímá mě průběh" a podívejte se, kolik dražitelů se této dražby zúčastnilo a v jaké výši byly jednotlivé příhozy.

Ing. Ondřej Velemínský
Ing. Ondřej Velemínský

Manažer dražeb, jazyky: čeština, angličtina

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.