/ Nabídka dražeb / Dražby ostatních věcí movitých /

Dražby ostatních věcí movitých

Nábytek, elektronika nebo třeba skladové zásoby, které se vám mohou hodit pro vaše podnikání. Prodat v dražbě se dá téměř cokoli a díky tomu je naše nabídka opravdu pestrá. Co se vám zalíbí, si můžete prohlédnout během prohlídky. Podívejte se, co dražíme právě teď.

Právě teď tady bohužel nic nemáme, ale určitě se přijďte zase podívat. Naši nabídku pravidelně doplňujeme.

Dražba movitých věcí – výhodný nákup i zábava

V nabídce dražeb můžete narazit skoro na cokoli, co vás napadne. A také to levně získat. Dražíme různé věci movité. Co například?

Unikátní kousky pro sběratele

Mezi jednoznačně nejoblíbenější patří dražba obrazů, mincí a zbraní. Jestli jste milovníky starožitností, sledujte naši nabídku. Někdy se do ní dostane i celá pozůstalost. Můžete tu pak objevit opravdu raritní kousky, jako je třeba historický klavír nebo starožitný šperk.

Vybavení pro firmy a podnikatele

Často se na nás obrací společnosti, které pořizují nové zařízení a potřebují prodat to původní. Dražíme také majetek firem v insolvenčním řízení. Díky tomu můžete pořídit například kancelářské vybavení, skladové zásoby nebo zásoby materiálu za zlomek jejich skutečné hodnoty.

Výhodně se dají vydražit třeba notebooky, tiskárny a tonery. Dražby elektroniky jsou skvělou příležitostí, jak levně nakoupit vše potřebné pro rozjezd podnikání.

Stroje pro vášnivé motorkáře

Pořádáme také dražby motorek. V naší nabídce můžete najít svůj vysněný motocykl a když budete mít štěstí, získáte ho za výhodnou cenu. Určitě využijte možnost osobní prohlídky, ať se s ním seznámíte a třeba se na něm i svezete.

Ať už vás zaujala dražba obrazů, elektroniky nebo motocyklů, neváhejte se přihlásit, je to snadné. A když si nebudete vědět rady, kontaktujte nás. Rádi vám poradíme, jak na to.