Aukce bývalé výpravní budovy v železniční stanici Ústí nad Orlicí z roku 1874

Ústí nad Orlicí , ul. Nádražní
2 960 000 Kč
Nejnižší podání

Nabízím vám u exkluzivní nabídku aukčního prodeje bývalé výpravní budovy v železniční stanici Ústí nad Orlicí z roku 1874. Tato ohromující zděná stavba s jedinečnou sedlovou střechou nabízí jedno podzemní a tři nadzemní podlaží s podkrovím, a to na celkové ploše přibližně 2314 m2, zatímco zastavěná plocha činí 944 m2. Tato neobyčejná nemovitost se nachází přímo na ostrovním nástupišti u hlavní trati a přístup silničními vozidly je tedy omezen.

Budova je rozdělena do tří traktů - východního, středního a západního, které nabízejí různé možnosti využití. Střední trakt disponuje jedním nadzemním podlažím, zatímco východní trakt je částečně podsklepen a dále se rozprostírá na třech nadzemních podlažích a podkroví. Západní trakt je částečně podsklepen a nabízí dva nadzemní podlaží a půdu.

Tato historická budova je výjimečná díky svým uměleckořemeslným konstrukcím a prvkům, které zahrnují podlahy, římsy pod stropem, omítky a výmalby, vnitřní okenice, okna, dveře, kovová táhla, litinové konzolky a další kování oken a dveří. Při procházení těmito prostorami budete přeneseni do minulosti a oceníte jedinečnost a kvalitu ručně vyrobených detailů.

V současné době je zajištěno ústřední topení v části přízemí a v jednom z bytů je nově vybudované ústřední topení. Je třeba poznamenat, že není připojení na kotelnu a kotel, avšak kotelna je připravena s nově vyvložkovaným keramickým komínem. Ostatní části budovy byly v minulosti vytápěny kombinací pokojových kamen na tuhá paliva a elektřiny.

Pokud jste zaujati touto unikátní nemovitost a chtěli byste se o ni více dozvědět, rádi vám umožníme prohlídku tohoto fascinujícího místa. Prohlídky jsou však možné pouze po předchozí telefonické dohodě. Nechte se okouzlit historií a neuvěřitelným potenciálem, který tato budova nabízí.

Pro veškeré další informace a rezervaci prohlídky neváhejte kontaktovat našeho zkušeného makléře, který vám rád poskytne veškeré potřebné informace.

Nebuďte pozadu při této jedinečné příležitosti vlastnit kus historie v podobě bývalé výpravní budovy v Ústí nad Orlicí. Tento exkluzivní aukční prodej je určen pouze pro ty, kteří ocení neopakovatelný šarm a potenciál této nemovitosti.

Nenechte si ujít tuto vzácnou příležitost a kontaktujte nás ještě dnes!

Nabídka
Nabídka
Číslo zakázkyKN011834
Druh zakázkyDražba
Stav zakázkyAktivní
Aktualizace7. 6. 2023
Dražba
Dražba
Druh dražbyAukce
Datum dražby 27. 06. 2023  11:00
Místo dražby www.exdrazby.cz
Termín první prohlídky 27. 06. 2023  11:00
Termín druhé prohlídky 27. 06. 2023  11:00
Nejnižší podání 2 960 000 Kč
Tržní cena 2 960 000 Kč
Minimální příhoz 10 000 Kč
Jistina 80 000 Kč
Parametry
Parametry
Nemovitost
Konstrukce domuSmíšená
Stav nemovitostiDobrý
Forma vlastnictvíOsobní
TopeníLokální palivové
ParkováníNení
Dopravní dostupnostAuto, Vlak
PENB třídaG - Mimořádně nehospodárná
Plochy
Užitná plocha 2 313 m2
Zastavěná plocha 938 m2
Plocha parcely 938 m2
Sklep 203 m2
Inženýrské Sítě
Elektřina230/400 V
VodaVodovod
PlynMožno zavést
Připojení na internetKabelové
Zobrazit na mapě
Zobrazit na mapě
Cenové podmínky
Cenové podmínky
2 960 000 Kč
Nejnižší podání
2 960 000 Kč
Tržní cena
80 000 Kč
Jistina
Přihlášení do dražby
Přihlášení do dražby

Kliknutím na tlačítko "Chci dražit online" vás přesměrujeme na portál www.exdrazby.cz, kde se můžete do dražby snadno přihlásit.

Ing. Ondřej Velemínský
Ing. Ondřej Velemínský

Manažer dražeb, jazyky: čeština, angličtina

Vaše osobní údaje využijeme pouze za účelem komunikace o zaslané nabídce. Nebudeme vám zasílat newsletter ani vaše údaje nepředáme třetím stranám.
Více o ochraně osobních údajů zde.